Міжнародний оперний клуб

INTERNATIONAL
LAVRAOPERA CLUB

The activities of the Club are aimed at creating conditions for the spiritual development of the individual, communication and organization of learning, activities and recreation, based on the achievements of world opera.
The club promotes and extends the understanding of luxury as an ecological attitude to one's own personality, family, environment, healthy lifestyle, ecological psychology, clean food, water, air and in this context - live sound and real live communication.
The club does not support advertising of smoking, alcohol, violence, aggressive attitudes of a political, religious or nationalist nature.
3 дні

Опера на вихідних. Грузія
16 VIP участників

У програмі неважливо, яка у вас ступінь музичної освіти
10 місць перебування

У кожній локації своя програма
2 місця розігруємо

Візьміть участь у конкурсі і виграйте!
все відбувається приблизно так
Ви з нами?
Наприклад... Грузія, Тбілісі, постановка "Ріголетто",
прем'єра театру "Регіон-опера".
День 1. Виліт до Тбілісі, зустріч в аеропорту з організаторами, розташування у 5-зірковому готелі, обід, зустріч у квартирі-музеї видатного виконавця, грузинського тенора Зураба Анджапарідзе, тренінг із розвитку слуху, екскурсія містом, перебування у дизайнерів та ювелирів, які підберуть вам вбрання та коштовності на прем'єру, знайомство з постановниками, вечеря в ресторані, обмін враженнями.
День 2. Заняття з йоги. Сніданок. Спа-процедури, салон, перукарня. Обід. Ч'ас на вбрання. Фотосесія. Подача автомобилів. Прем'єра. Святковий фуршет з виконавцями, знайомство, фото.
День 3. Збір в гори. Сніданок. Прогулянка на конях на свіжому повітрі. Обід. Дегустація місцевих страв та вина. Повернення в Тбілісі. Збори додому. Виліт.
Ви готові приєднатися? Обирайте дати... Наступним буде Париж...
З нашого Статуту
Навіщо ми це створили
Ми збираємось для обговорення нових заходів, обираємо, які нам ставити вистави у Лавра Опері та формуємо програми нашого перебування у різних Операх світу...
"Міжнародний оперний клуб - добровільне об'єднання, що створене з метою досягнення гармонії, краси, добра, любові і миру через почуття прекрасного, через розуміння впливу та наслідків спілкування із класичною музикою, з метою створення умов для духовного розвитку особистості, спілкування та організації навчання, діяльності та відпочинку, які засновані на досягненнях світового оперного мистецтва, на жанрі Опери як найвищому жанрі Музики.
Кожному члену Клубу надаються унікальні можливості у розкритті особистого внутрішнього потенціалу, у виявленні та розвитку внутрішнього слуху, внутрішнього бачення, як наслідок цього – розвитку передбачення/інтуїції, опанування властивостями голосу, методиками гармонізації життя у всіх його проявах, через вивчення впливу голосу на життя, і загалом впливу найвищого музичного жанру - оперного мистецтва - на особистість, родинні стосунки, на суспільство і процеси, які у ньому відбуваються".
"СТАРИЙ РОЯЛЬ"
11 грудня 2020, ресторан СТАРИЙ РОЯЛЬ
8 грудня 2021
Опера-водевіль за творами Олексія Верстовського

Прем'єра! 10 грудня, 19.00
Як це було раніше...
З 2013 року Оперний клуб існував як Women's voice Opera club. Ми приймали в Києві молодих болгарських оперних виконавиць і організували їм концерт "Золота троянда Евтерпи" на Хрещатику. Провели цікавий вечір "Історичні портрети у оперному інтер'єрі", побували з концертами у Глухові під час фестивалю "Льон-фест", проводили виставки і зустрічі з художниками. Було весело! Дивіться самі...
Як вступити в клуб?
1. Якщо ви любите пити каву або шампанське під голос запису Каллас, якщо ви іноді буваєте в театрі і навіть знаєте, що слухали, то ви вже можете не просто вступити в клуб, а стати його Президентом... Тому що для вступу нічого цього не треба. Ми будемо раді вашому товариству, участі, вашим пропозиціям та іниціативам.
До речі, в клуб можна приходити з дітьми, ми подбаємо про те, щоб їм було цікаво...
2. Отже, заповнюйте форму (нижче) і велкам!
Попереджаємо, що до нас всі приходять - і залишаються назавжди!
3. Ваш внесок в Клуб
(не обмежений, на ваш розгляд) дає Вам права: - позачергового входу на вистави LAVRA OPERA; - бескоштовного входу (за попереднєю реєстрацією) на відкриття та закриття сезонів LAVRA OPERA; - знижку 50% на квитки на вистави LAVRA OPERA; - стати учасником закритих балів Клубу - різдвяного та травневого - двічі на рік; - участь у закритих концертах, лекціях, тренінгах, екскурсіях Клубу; - участь у розігришах святкових подарунків, лотереях і акціях учасників Клубу, а також багато інших приємних сюрпризів.

You agree with our Terms and Conditions

Беріть участь у конкурсах та лотереях, отримуйте наші новини, насолоджуйтесь творчістю!

Наші друзі і партнери
Хто нам допомагає
Організувати клубні засідання, фестивалі, тури і поїздки на вистави, зустрічі та виставки
    Тримайте зв'язок з нами з любих питань поштою або в соцмережах
    lavraopera@gmail.com
    Made on
    Tilda