МІЖНАРОДНА
ЛАВРА ОПЕРА АКАДЕМІЯ
РОБОТУ АКАДЕМІЇ ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО ДО ПЕРЕМОГИ.

Міжнародна освітня оперна програма, одна з чотирьох складових частин
оперної платформи ЛАВРАОПЕРА.


Детальніше про ЛАВРАОПЕРА
У кого і де навчитись так співати, щоб стати відомим на весь світ?
Яким має бути сучасний співак? Що йому потрібно? Великий Джоакіно Россіні свого часу казав, що потрібні три речі: голос, голос і голос!
Тепер цього замало...
Ми вивчаємо і зберігаємо вокальні традиції, проводимо майстер-класи від оперних зірок. Але світ розвивається, і НЕ ВСЕ те, що було добре у 18 сторіччі потрібне у сьогоденні 21-го сторіччя. Світ змінюється. Технології також.
Ми представляємо найбільш цікаві нові технології та останні досягнення сучасної вокальної освіти.
А ще ми додаємо нові предмети - від психологіі творчості і латеральної логіки Едуардо де Боно - до дихання і йоги, про які тільки починав здогадуватися Джакомо Лаурі-Вольпі. Від сучасної етики та естетики виходу на сцену - які також змінюються - до створення творчого портфоліо, без якого зараз працювати неможливо, і навіть до такого предмету як "Мистецтво селфі", бо вас бачать всі у вашому інстаграмі - і висновки роблять всі.
А що ви показуєте, ви себе бачили? Так...
Починаємо працювати. Буде цікаво і дуже цікаво.
Роботи також буде багато і дуже багато.
Ви з нами? Тоді читайте нижче, як пройти тест і заповнити анкету.
Детальніше
Нова освітня стратегія
Ми є членом міжнародної оперної платформи
Opera Co-Pro (Велика Британія, Лондон),
до якої входять більше 130 оперних театрів і компаній, що дає нам можливість запрошувати для вашої освіти та творчої реалізації найкращих фахівців світу!
Різноманітність вибору
Міжнародна освітня оперна програма має 7 факультетів, на яких представлені:
- опера,
- оркестр,
- хор,
- хореографія,
- дизайн, сценографія
- продакшн,
- музичне кіно
Ексклюзив і доступність
Ми допоможемо створити для кожного індивідуальну ексклюзивну освітню програму. Ми поєднуємо персональні тренінги та загальнодоступні лекціі. Ми допомагаємо створити індивідуальність, неповторний творчій портрет, розробляємо ексклюзивні засоби впливу. Наші переваги - це ваша ідентичність, упаковка проекту, аудит бренду, копірайтинг, брендбуки тощо, все для успіху

Швидкість змін
Розробка нових програм та бізнес-процесів, розробка термінів, оцінка витрат, засоби мотивації, документація проектів та все, що важливо для вашого успіху в найкоротші строки

ЛІТНЯ РЕЗИДЕНЦІЯ АКАДЕМІЇ
Ексклюзивні програми
Програма ILOA розрахована на професіоналів, фахівців, фактично є сучасним курсом підвищення кваліфікації. Для педагогів і студентів музичних ВИШів, консерваторій та коледжів.
Демократична програма "СПІВАЮТЬ ВСІ" - для початківців, любителів і шанувальників співу, які після проходження тестування можуть бути зараховані до прослуховування курсу академії.

Рекомендовано як для професійних фахівців-музикантів, хто прагне покращити свою практичну базу знань, а також отримати нові уявлення про передові методи, ідеї та концепції, так і для широкого кола зацікавлених митців та початківців. Формуються майстеркласи, лекції, творчі зустрічі, воркшопи та коворкінги для співаків, вокальних педагогів, диригентів і концертмейстерів, режисерів і хореографів, художників і дизайнерів, хормейстерів і кінооператорів, арт-менеджерів та продюсерів, а також майстрів арт-терапії та психології творчості, які прагнуть нового професійного рівня, розвитку, покращення техніки та розширення репертуарної бази.
Паралельно з професійною існує набір до курсу "СПІВАЮТЬ ВСІ", програма якого являє собою скорочений ознайомчий курс і розрахована на любителів.


Наші професори
 • Марчелло Ліппі
  Італія
  Оперний співак (баритон). Режисер. Письменник. Педагог. Народився в Генуї, закінчив консерваторію Паганіні. Має диплом Генуезького університету з сучасної літератури. Співав в Італії і за кордоном в найбільших опер театрах. З 2004 художній керівник Teatro Sociale в Ровіго, з 2011 художній керівник Фонду Театро Верді в Пізі. З 2015 режисер вистав в Осаці (Японія), Пафосі (Греція), Флоренції. Викладав вокал в консерваторіях Спеції, Алессандрии, Удіне, Феррара, Ровіго. Викладав театральне управління в Міланській академії театру Ла Скала. Проводив майстер-класи в різних частинах світу, також в Києві (Академія Чайковського), Шанхаї, Ченду, Осаці, Санкт-Петербурзі, Сан-Хосе-де-Коста-Ріці і в багатьох містах Італії. Музикознавець, автор багатьох есе і творів по Teatro Sociale di Rovigo, Teatro Verdi в Падуї, Teatro Comunale в Модені, фестивалю Бассано-дель-Граппа, Teatro Verdi в Пізі, опублікував «Гігантське безумство» Glimpses on Don Giovanni для видавництва ETS. У 2012 році видав збірку віршів 1996-2011 рр. у видавництві AB Edizioni. Твори Марчелло Ліппі входять до антології сучасних поетів «Новий час», виданої Libro italiano World. Також він автором італійських версій лібрето опер Римського-Корсакова "Моцарт і Сальєрі" і Телемана "Il maestro di scuola". Майстер-клас з оперної інтерпретації.
 • Амбра Соррентіно
  Велика Британія
  Професор з питань оперного менеджменту, засновниця та генеральний менеджер оперної платформи Opera Co-Pro Ltd., голова Комітету з досліджень та обміну знаннями Лондонської виконавської академії музики, художній консультант Teatro Grattacielo в Нью-Йорку, експерт Європейської комісії з культури та запрошений професор Камерата Барді в Нью-Йорку, Лавра Опера Київ , Оперний фестиваль "Амазонас" в Бразилії та ACEI у Ліллі (Франція). Вона також є членом Наукового комітету факультету соціології Університету Салерно та запрошеним викладачем Паризького університету Сорбонна, Університету Салерно та Католицького університету Мілана.
  Майстер класи з оперного маркетингу.
 • Майкл Пол
  Сполучені Штати Америки
  Вокальний педагог, співак (тенор), Майкл Пол викладає в Молодіжній оперній програмі Ліндеман в Метрополітен-опері (Нью-Йорк) і Джетт Паркер в Ковент-Гардені (Лондон). Маестро викладав в Королівському Коледжі та Джуліардській консерваторії. У 2002 роки, на запрошення Пласідо Домінго, маестро Пол очолив програму підготовки стажистів і молодих співаків при Вашингтонському Оперному театрі. Маестро Пол давав майстер-класи і був викладачем в Chautauqua Opera, The Lake George Opera Festival і The Florida Grand Opera. Він виступає з лекціями в аспірантурі Mannes School of Music's Graduate Seminar і докторантурі Колумбійського Університету за темами чоловічого голосоутворення, роботи з «пошкодженими» голосами та інших питань на стику вокальної педагогіки і анатомії голосу.
 • Марко Кореллі
  Італія
  Оперний експерт, хронологіст і організатор архиву пам'яті видатного співака Франко Кореллі, його брат та біограф. Проведе стрімлайн з Анкони - рідного міста Франко Кореллі та творчі зустрічі з студентами, де поділиться спогадами про видатного співака.
 • Тетяна Зозуля
  Ректор Міжнародної Лавра Опера Академії
  Оперний режисер і продюсер. Донька і асистент видатного українського співака і педагога, народного артиста України і Молдови, професора Віктора Куріна. З раннього віку навчалася музиці, з 4 років брала участь у оперних виставах як виконавиця дитячих ролей. Після спеціалізованої школи-десятирічки (фортепіанний факультет) закінчила з відзнакою: Київське державне музичне училище ім. Р. М. Глієра1980 рік, диригентсько-хоровий, 1985 — вокальний факультети; Національний університет культури та мистецтв1996 рік, факультет народного виконавства та фольклористики, клас Анатолія Іваницького; Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського — 2003, факультет музичної режисури. У 2009 закінчила школу інформаційної терапії (Сан-Франциско, США). Педагогічний стаж - з 19 років (1980), асистент з 1998 до 2005 року. Ректор International Lavra Opera Academy, засновник і член журі численних музичних конкурсів і проектів, серед яких створення «Регіон-Опери» в Грузії, міжнародний молодіжний конкурс-фестиваль «Аrt&more», конкурси Монтекатіні Опера Академія, Луїджі Ілліка (Італія), конкурси Тііта Куузіка і Клаудії Таєв (Естонія, Пярну), міжнародні фестивалі «Квіт сакури», «Міланські вечори в Києві».
 • Євген Гунько
  Україна
  Оперний і камерний співак (бас), лауреат міжнародних конкурсів вокалістів, керівник Вокальної школи "Gunko vocal class". Брав участь у численних оперних проектах театрів Італії - Fondazione Teatro Verdi di Pisa (Піза), Azienda Teatro del Giglio di Lucca (Лукка), Fondazione Teatro della Città di Livorno «C. Goldoni» (Ліворно), Teatro Coccia di Novara (Новара) та Греції - Municipal Theatre of Piraeus (Афіни), генеральний директор оперної платформи Lavra Opera. Керівник освітньої програми OPERA ANTICOVID.
 • Катерина Велько
  Україна
  Спеціаліст в сфері рекреації та оздоровчої фізичної культури з 2012р.
  Навчалася йоги коректного підходу до хребта, крийя йоги, фітнес йоги, Tri yoga, йога-аюрведа курс. Практика йоги з 2007 року, викладає з 2012 року. Вивчала холодинаміку, соматики Т. Ханни, пілатес, portdebras, гіпопрессівну сістему тренувань (Low Pressure Fitness), семінари Axis Syllabus. З 2017 навчалася і застосовує на практиці кінезіологію, біодинамічну остеопатію. Працює з першопричинами болю, обмеженням рухливості, порушеннями постави і біомеханіки рухів, відновленням м'язового балансу, балансом нервової системи, стрес-менеджментом і контактом із собою. З 2020 року консультант, проводить коучинг і терапію в транссістемному підході, тематичні майстер-класи, онлайн марафони. У ILO ACADEMY Катерина Велько веде он-лайн освітню програму OPERA ANTICOVID.
 • Назар Якобенчук
  Україна
  Назар Якобенчук - молодий диригент з України, який має великий досвід у різних сферах диригування та керівництва оркестром (ансамблем). Репертуар Назара включає як українську, так і слов'янську музику, а також європейську музику оперного, симфонічного та ораторського жанрів. Хорова музика також часто виконувалась під керівництвом Назара.Назар закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського, брав участь у майстер-класах "Народження барокової опери" під керівництвом Ендрю Лоуренса-Кінга, Марко Біслі. Отримав ІІІ премія ІІІ міжнародного конкурсу диригентів імені С. Турчака (Україна). Назар є членом оперної студії Mial Varna 2019, де він був асистентом диригента у постановці опери В. Моцарта "Дон Джованні". У 2020 році Назар був запрошений в Оперну академію BOA 2020, де він відповідає за опери Джанні Шиккі та Суор Анжеліка Г. Пуччіні.
  Він співпрацював з такими оркестрами, як Національний симфонічний оркестр України, Національний оркестр оперети України, Київський муніципальний оркестр театру опери та балету, Київський оркестр віртуозів, Київські солісти, Софійський оркестр, Київська камерата, Камера Ріміні Оркестр та Дніпропетровська філармонія. Він запрошений диригент Львівської національної опери. Є засновником, керівником та головним диригентом оркестру "Ла Віргола".
  У Академії викладає онлайн курс "Маестро від барокко до рока"
Партнери
If you are interested in becoming a partner or sponsor, please feel free to contact us.
Стати учасником або волонтером оперного конкурсу
Як обрати програму
Opera Anticovid

Проект реабілітації включає як вже відомі технології звукового резонансу, дихальні вправи та роботу психотерапевта, так і останні тенденції розвитку людської особистості. Ми впевнені, що всі вирішення проблем людини знаходяться в самій людині. Ми знаємо, що спів лікує.Ми пропонуємо техніки, які на відміну від ліків не мають побічних ефектів.
Спів, правильне дихання і щира віра безумовно не завадять, а допоможуть кожному.
Individual Approach
Our company works according to the principle of individual approach to every client. This method allows us to achieve success in problems of all levels.
Перевір свої таланти
Оформи заявку на участь у попередньому тестуванні
If you are not satisfied, we will give you the money back.
Контакти
Київ, Україна, Лаврська, 9 , корпус 21
Phone: +38(050)5040909
Email: lavraopera@gmail.com


Made on
Tilda